استاندار آذربایجان شرقی، اخلاقی مدیر کل راه و شهرسازی؛ نماینده مردم هریس و هیات همراه دیروز مصادف با بعثت پیامبر گرامی اسلام از پروژه بزرگراه تبریز-اهر بازدید کردند-
دکتر مجید خدابخش در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت بزرگراه تبریز- هریس- اهر در کاهش آمار تصادفات رانندگی در این مسیر پرتردد، گفت: تکمیل این طرح زیرساختی با هیچ گونه محدودیت بودجه‌ای مواجه نیست.
خدابخش خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغیه‌ای که دریافت کرده‌ایم هیچ‌گونه محدودیت منابع مالی برای تکمیل بزرگراه تبریز- هریس- اهر از سوی دولت وجود ندارد و هر چقدر بتوانیم باید اعتبار جذب کنیم و به همین دلیل نیز امیدواریم امسال این طرح بزرگراهی را به ‌طور کامل به بهره‌برداری برسانیم.
مدیر کل راه و شهرسازی نیز افزود؛ تمامی ماشین آلات و امکانات موجود بسیج شده اند و امیدوارم با تلاش های انجام یافته، نتایج خوبی از این پروژه بدست آوریم.
اخلاقی افزود؛ هیجده کیلومتر از این مسیر به اتمام رسیده و در حدود ۵۰ درصد آن زیر باز ترافیک می باشد و در ۵۰ درصد باقی مانده نیز با توجه به مساعدت مدیریت محترم سازمان برنامه و بودجه از نظر تامین اسناد خزانه اسلامی نیز مشکلات موجود مسیر تبریز هریس اهر مرتفع شده است- همچنین مشکل تملک اراضی نیز که در دولت قبلی تدبیر و امید دامنگیر این مسیر بود به طور کامل حل شده است.
وی افزود پیشرفت اصلی پروژه اکنون بالای ۶۰ درصد می باشد که با توجه به وضع موجود عملیات به خوبی پیشرفت خواهد داشت و امیدوارم تا آخر فصل کاری سال جاری این مسیر به بهره برداری کامل برسد.

منبع. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی

Print Friendly