اجرای ۲۸ المان و طرح ویژه نوروزی در میادین و معابر حوزه منطقه ۶

به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده، گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده در ستاد نوروزی این منطقه مقرر شد، با تهیه پکیج نوروزی جاذبه های دیدنی و پتانسیل های گردشگری این منطقه در قالب نقشه و سی دی، به مسافران معرفی شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت محدوده غرب تبریز و نقش تاثیرگذار این منطقه در جذب گردشگر نیاز فوری به تعویض تابلو پیشانی راهنمای پل ها و زیرگذرها وجود دارد.

شهردار منطقه ۶ تبریز، خاطرنشان کرد: نصب المان ها و تندیس های و همچنین رنگ کاری جداول و لگه گیری آسفالت و اصلاح روشنایی معابر و پل های محدوده و بخصوص پل مایان در اولویت برنامه های اجرایی منطقه قرار گرفت.

شهرداری منطقه ۶ کلانشهر تبریز با برپایی ایستگاهها و کمپ های نوروزی در ورودی پلیس راه تبریز – مرند، راه آهن، فرودگاه شهید مدنی تهیه پکیج های نوروزی، اجرای برنامه نمایشگاههای سنتی، توزیع پکیج های نوروزی و… به استقبال میهمانان بهاری می رود.

IMG_9937.JPG

اجرای ۴۰ المان و طرح ویژه نوروزی در میادین و معابر حوزه منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ تبریز از اجرای ۴۰ طرح و المان ویژه نوروزی، در آستانه سال جدید خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر امجدی، با اعلام این خبر اظهار داشت: شهرداری منطقه ۴ در آستانه سال جدید، با مجموعه‌ای از المان‌ها و آثار پرمحتوا و زیبا، برنامه‌های فضاسازی ایام نوروز را در دستور کار قرار داده‌است.
وی خاطرنشان کرد: محتوای المان‌های انتخابی، شامل آئین‌های سنتی، زیبایی‌های طبیعی و فضای خاطرانگیز نوروز در سطح منطقه است.
امجدی با بیان این‌که نوروز امسال منطقه ۴، از نظر تنوع، وسعت و محتوای فضاسازی کم‌نظیر خواهد بود، گفت: به زودی عملیات گل کاری‌های نوروزی با کاشت بیش از ۴۵۰هزار بوته انواع گل بهاره، در سطح منطقه آغاز می‌شود.
شهردار منطقه ۴ تاکید کرد: مجموع برنامه‌های محیطی منطقه ۴، ایجاد فضای نشاط و زیبایی را در سطح منطقه هدف قرار داده و مهیای بهره‌مندی شهروندان و میزبانی گردشگران شده‌است.

34130.jpg

المان عمو نوروز در میدان گلپارک در سطح منطقه ۱

108

نورپردازی قرمز المان انار در میدان فهمیده در سطح منطقه ۵

109

 

نصل المان عینک در پارک ایل گلی در سطح شهرداری منطقه۲

112

 

111

نصب المان کفش در پایین روگذر گلکار در سطح شهرداری منطقه۱

 

113

المان نصب شده در میدان ساعت

110

و سایر المان های نصب شده در سطح شهر

Print Friendly, PDF & Email