اجرای ۱۷۰۰ تن آسفالت در سطح معابر حوزه منطقه ۶

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۴_۲۳-۳۹-۵۸.jpg

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز از اجرای ۱۷۰۰ تن آسفالت طی دو هفته اخیر در معابر سطح حوزه خبر داد.

به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، نادر خیردوست اظهار داشت: به دنبال دستور شهردار محترم منطقه جناب آقای مهندس سامان احمدزاده مبنی بر تسریع در ساماندهی وضعیت معابر منطقه با هدف رفاه شهروندان گرامی در آستانه سال نو، تلاش شبانه روزی همکاران حوزه عمرانی به همراه پیمانکاران مربوطه برای آسفالت اساسی و نیز لکه گیری معابر آغاز شده است.

وی تصریح کرد: طی دو هفته اخیر بیش از ١٧٠٠ تن آسفالت ریزی در محور تبریز- مرند، مایان، سهلان، آناخاتون، جاده سنتو، قراملک، شنب غازان، اشکان، بابک، راه آهن و سایر محلات و معابر توسط تلاشگران حوزه های معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری انجام پذیرفته است.

معاون عمرانی شهرداری منطقه ۶ پیش بینی کرد با طی روند کنونی و شرایط مساعد جوی تا آخر امسال میزان آسفالت ریزی در سطح معابر حوزه به ٢۵٠٠ تن برسد.

لکه‌گیری اساسی معابر حوزه شهرداری منطقه پنج با توزیع ۱۵۰۰ تن آسفالت

به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار با اعلام این مطلب افزود: لکه گیری اساسی آسفالت معابر با مساعدشدن شرایط جوی با روش کاتر زنی توسط معاونت فنی وعمرانی آغازشده است.

شهردارمنطقه پنج  در ادامه بابیان اینکه با انتشار آگهی های مناقصهپ، آسفالت ریزی اساسی معابراز سال آینده شروع خواهد شد، همچنین به ضرورت لکه گیری آسفالت قبل از فرا رسیدن عید نوروز اشاره کرد و گفت : در تمامی معابری که نیاز به لکه گیری باشد تا پایان سال مشکل آسفالت مرتفع می شود.

هوشیار همچنین با اشاره به لکه گیری اساسی آسفالت افزود: تا پایان سال جاری بیش از ۱۵۰۰ تن در محل هایی که نیاز به لکه گیری باشد آسفالت توزیع می شود.

به گفته وی تا کنون در ورودی ولی امر، کوی نصر، باغمیشه، اتوبان پاسداران و کوی فرشته  توسط معاونت فنی و عمرانی این منطقه آسفالت ریزی انجام یافته است.

image.png

توزیع ۶۰ تن آسفالت برای لکه گیری معابر شهرداری منطقه دو تبریز

به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، طرح ترمیم، لکه گیری و آسفالت‌ریزی معابر و مسیرهای اصلی و فرعی منطقه ۲، در آستانه نوروز از سوی حوزه خدمات شهری و نواحی سه گانه منطقه ۲ در دست اجرا است.

این عملیات با اصول فنی برش آسفالت و کاترزنی در شهرک رجایی شهر و ویلاشهر ادامه دارد.

طرح پیشواز نوروزی آسفالت در حوزه منطقه ۲ تا ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت.

طرح‌های آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری منطقه۳ در آستانه تکمیل است

به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، مرتضی موحدنیا افزود: در ادامه طرح‌های آسفالت‌ریزی منطقه ۳، مسیرهای فلکه ترمینال بزرگ تبریز، ورودی استادیوم یادگار امام(ره)، خروجی طالقانی به اتوبان شهید کسائی و از سایر ورودی های اتوبان شهید کسائی به سطح حوزه در دست آسفالت‌ و لکه‌گیری است.

وی به لزوم توجه به کیفیت خدمات محله‌ای تاکید و خاطرنشان کرد: برای تحقق اجرای مطلوب و با کیفیت خدمات محله‌ای از آن جمله برای لکه گیری و آسفالت ریزی اساسی ناظرینی اختصاص یافته است.

موحدنیا ارائه خدمات محله محور را مطابق نیازها و مطالبات منطقه دانست و گفت: خدمات محله‌ای با اولویت مناطق کم برخوردار اجرا می‌شود.

03.jpg

Print Friendly, PDF & Email