دومین همایش”جایزه ملی دادمان” با رویکرد تقدیر از چهره های ماندگار و برترین های راه و شهرسازی و معرفی پروژه های شاخص و برترین آثار حوزه های مختلف در محل سالن اجلاس سران با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، معاونین، مسئولین و متخصصین حوزه های مختلف برگزار شد.

35049

 به نقل از معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، طرح ارسالی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با عنوان «طرحهای شهرداری تبریز در ساماندهی بافت تاریخی با رویکرد توسعه پیاده راه ها» از میان ۲۵۶ طرح رسیده به دبیرخانه «دومین همایش جایزه ملی دادمان»، رتبه اول معماری و شهرسازی  را به خود اختصاص داد.

این همایش با رویکرد تقدیر از چهره های ماندگار و برترین های راه و شهرسازی و معرفی پروژه های شاخص و برترین آثار حوزه های مختلف در محل سالن اجلاس سران با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونین، مسئولین و متخصصین حوزه های مختلف برگزار شد.

77

دکتر عزتی معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز در این مراسم لوح تقدیر و تندیس مسابقه را از معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی دریافت کرد.

اعضای کمیته داوران معماری و شهرسازی این دوره جایزه ملی دادمان از آقایان دکتر محمود گلابچی عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر محمد سعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، دکتر حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مهندس سید محمد بهشتی رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، دکتر محمدرضا حافظی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر عبدالحمید نقره کار عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر محسن فیضی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر هادی ندیمی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی،دکتر شاپور دیو سالار مشاور مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهندس ایرج کلانتری مشاور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شده بود.

Print Friendly, PDF & Email