تیم والیبال شهرداری تبریز در حالی توانست به عنوان مشترک سومی سوپرلیگ باشگاه های کشور در فصل جاری دست یابد که تیم های متمولی همچون سایپا، کاله، شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه از راهیابی به جمع چهار تیم برتر بازماندند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، با درخواست باشگاه پیکان و موافقت مسئولان تیم والیبال شهرداری تبریز، دیدار رده بندی فصل جاری سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور برگزار نشد تا هر دو تیم به عنوان سومی مشترک این رقابت ها دست پیدا کنند.

تیم شهرداری تبریز اما در حالی به این عنوان دست یافت که تیم های متمول و پر هزینه ای همچون سایپا، کاله، شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین که به همراه بانک سرمایه و خاتم، به غول های والیبال کشور معروف هستند، حتی در رسیدن به جمع چهار تیم برتر بازماندند. شهرداری تبریز البته با حمایت های بی دریغ علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش توانست حریف سرسختی همچون کاله را در مرحله پلی آف شکست داده و به نیمه نهایی برسد. هرچند که در نیمه نهایی، تیم شهرداری عملکرد چندان جالبی برابر تیم یکدست و خوب خاتم اردکان نداشت و در رسیدن به فینال بازماند اما باید توجه داشت که سوپرلیگ والیبال ایران جزو پنج لیگ معتبر جهان به شمار می آید و تیمی که توانسته در این لیگ صاحب عنوان سومی شود، قطعا دست به کار بزرگی زده است و باید این موفقیت را ارزشمند و بزرگ دانست. این در شرایطی است که لغو بازی رده بندی نیز به درخواست مکرر مسئولان تیم والیبال پیکان بوده و سرمربی تیم شهرداری به ناچار لغو بازی را پذیرفته است. تیم شهرداری تبریز در فصل جاری رقابت های سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور در مجموع موفق به کسب ۱۶ پیروزی شد.

منبع سازمان ورزش شهرداری تبریز

Print Friendly