تیم فوتبال شهرداری تبریز با هدف کسب امتیاز از خانه تیم صدرنشین لیگ دسته اول، امروز در زمین تیم نفت مسجد سلیمان به میدان می رود.

تیم فوتبال شهرداری تبریز با هدف کسب امتیاز از خانه تیم صدرنشین لیگ دسته اول، امروز در زمین تیم نفت مسجد سلیمان به میدان می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز با انجام دیدارهایی در شهرهای مختلف سپری می شود که در یکی از بازی های مهم، تیم شهرداری تبریز در مسجد سلیمان به میهمانی تیم نفت این شهر می رود.

تیم شهرداری تبریز که از دو بازی اخیر صاحب چهار امتیاز شده است، در این دیدار پیکار سختی با نفت خواهد داشت اما با این حال سیروس دینمحمدی در هفته های اخیر نشان داده که در متوقف کردن تیم های مدعی، سبک خاصی را دارد و بدون ترس به دیدار حریفان بالانشین خود می رود.

نفت مسجد سلیمان تیمی است که تا چند هفته قبل فاصله مطمئنی با تیم های تعقیب کننده داشت و صدر جدول را به تنهایی تسخیر کرده بود اما حالا و پس از کسب چند نتیجه متفاوت نسبت به نیم فصل اول، تیم خونه به خونه متحول شده را در یک قدمی خود می بیند. این تیم امروز باید در برابر شهرداری تبریز صف آرایی کند که به نظر می رسد میزبان صدرنشین کار چندان راحتی برای کسب همه امتیازات خانگی اش پیش رو نداشته باشد.

هم اکنون در جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم شهرداری تبریز با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و تیم نفت مسجد سلیمان با ۵۰ امتیاز همچنان در صدر جدول ایستاده است. پیروزی شهرداری در بازی امروز چنانچه با برتری خونه به خونه برابر ماشین سازی تبریز همراه باشد، مسجد سلیمان پس از ۲۵ هفته صدرنشینی بالاترین خانه جدول را به بابلی ها خواهد داد.

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و شهرداری تبریز از چارچوب بازی های هفته بیست و ششم لیگ دسته اول باشگاه های کشور از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار می شود.


منبع سازمان ورزش شهرداری تبریز

Print Friendly