متن این پیام به شرح زیر است:

▫️بسمه تعالی

?کسب مقام قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در آوردگاه لیگ برتر باشگاه‌های کشور که با غیرت و تلاش مثال‌زدنی بازیکنان، کادر فنی و حمایت‌های پرشور هواداران به دست آمد، بار دیگر همدلی و همت مردم آذربایجان را به منصه ظهور گذاشت.

?شیرمردان بسکتبال آذربایجان نشان دادند خواستن توانستن است و این پیروزی در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم غیور تبریز و نقش آفرینی آنها در انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران یک بار دیگر افتخارآفرینی مردمان این دیار را در سرتاسر کشور طنین‌انداز کرد.

?قهرمانی سروقامتان شهرداری تبریز شایسته تقدیر بوده و نوید بخش آینده‌ای روشن برای ورزش آذربایجان است و امیدواریم قهرمانی‌های بدست آمده توسط تیم‌های فوتسال مس سونگون و بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور سرآغاز موفقیت‌های تیم‌های دیار قهرمان پرور آذربایجان باشد.

?اینجانب قهرمانی غرورانگیز تیم بسکتبال شهرداری تبریز را به بازیکنان، کادر فنی، عوامل باشگاه و مجموعه سازمان ورزش شهرداری تبریز و خصوصاً مردم آذربایجان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و درخشش این تیم افتخارآفرین در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را دارم.

▪️سرتیپ دوم پاسدار
▫️عابدین خرّم

منبع آناجl

Print Friendly