به گزارش آناج، ارطغرل ساغلام در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت‌: بازی خوبی انجام دادیم و شاگردانم با تمام توان بازی کردند و همه تلاش‌شان را به کار گرفتند اما در نهایت شکست خوردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی هم به دست آوردیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. حریف‌مان از فرصت‌هایش خیلی خوب استفاده کرد و به گل رسید.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: بعد از گل حریف توانستیم فشار بیاوریم و با این فشار باز هم موقعیت ساختیم ولی موقعیت ما را از خط دروازه بیرون کشیدند و توپ وارد دروازه نشد.

ساغلام عنوان داشت: بدشانس بودیم که نتوانستیم به گل برسیم و معتقدم که ما شایسته این شکست نبودیم. البته الاهلی تیم خوبی است ولی ما بازی شایسته‌ای مقابل این تیم انجام دادیم و نباید نتیجه را واگذار می‌کردیم.

وی تأکید کرد: با این حال امیدوارم که در بازی‌های باقیمانده بتوانیم جبران کنیم و از همین حالا به بازی آینده فکر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم مقابل الغرافه بازی خوب و با کیفیتی انجام دهیم و به نتیجه مطلوبی برسیم.

5bdf844c_503b_4f01_baec_de373cf5d30b

Print Friendly