معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: در سفری که به تهران خواهم داشت این مساله را پیگیری خواهم کرد، احتمالا وزارت کشور برای صدور این حکم ملاحظات خاصی داشته است که تاکنون این کار صورت نگرفته است.

 

رحیم شهرتی فر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص طولانی شدن معرفی فرماندار تبریز در دولت دوازدهم اظهار داشت: تا کنون در خصوص معرفی آقای شکری مشکل خاصی از طرف وزارت کشور به ما ابلاغ نشده است ولی با این حال روند صدور حکم معمولا این اندازه طولانی نمی شود البته نباید به شایعات فضای مجازی توجه کرد.

وی ادامه داد: در سفری که  امروز به  تهران خواهم داشت این مساله را پیگیری خواهم کرد، احتمالا وزارت کشور برای صدور این حکم ملاحظات خاصی داشته است که تا کنون صورت نگرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجا شرقی در پاسخ به سوالی در خصوص گزینه های دیگر برای فرمانداری تبریز اظهار داشت: تا این لحظه هیچ گزینه ای دیگری برای این پست در نظر گرفته نشده و منتظر نظر وزارت کشور در مورد گزینه معرفی شده هستیم.

وی در ادامه در خصوص ابهامات اعلام نرخ بیکاری شهرستان تبریز در جلسه هفته گذشته کارگروه اشتغال شهرستان اظهار داشت: در این جلسه نرخ بیکاری کلی و بازه های مختلف سنی کار مطرح شد و افزایش آماری که در کانال های خبری درج شد مربوط به بازه سنیخاصی است و نرخ بیکاری بر اساس سرشماری سال ۹۵ در استان کاهش پیدا کرده است.

 

منبع:/ تبریز بیدار

Print Friendly