تامین اجتماعی کارت طلایی یا سلامت صادر نمی‌کند

 

 مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی به هیچ عنوان کارت طلایی یا کارت سلامت تامین اجتماعی صادر نمی کند.

 امیرعباس تقی پور با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی به هیچ عنوان کارت طلایی یا کارت سلامت تامین اجتماعی صادر نمی کند، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی هیچ گونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به درب منازل بیمه شدگان و مستمری بگیران برای دریافت وجه به منظور صادر کردن اینگونه کارت‌ها، نداشته و نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه بر اساس گزارش های مردمی، تماس های زیادی با جمعی از بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان گرفته شده که برای دریافت کارت طلایی یا کارت سلامت تامین اجتماعی، پرداخت مبالغی بین ٢٠٠ تا ۴٠٠ هزار تومان، الزامی است، افزود: متاسفانه در برخی موارد به مستمری بگیران گفته شده است که اگر این مبالغ را پرداخت نکنند، حقوق ماهیانه شان قطع خواهد شد که این موضوع نیز به هیچ عنوان صحت ندارد.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: اخبار این سازمان، روزانه از طریق سایت رسمی سازمان و رسانه های معتبر کشور منتشر می شود.

تقی پور خطاب به بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان افزود: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی با شماره ١۴٢٠ آماده پاسخگویی به بیمه شدگان و مستمری بگیران است.

گفتنی است؛ مراکز ملکی، به مراکز درمانی اطلاق می شود که مالکیت کامل آن متعلق به سازمان تامین اجتماعی است و خدمات درمانی در این مراکز به طور کاملا رایگان انجام می شود و مراکز غیر ملکی به مراکز درمانی طرف قرارداد با این سازمان اطلاق می‌شود.

منبع:نصر نیوز

Print Friendly