معاون پارلمانی دولت دهم گفت: ‌سران فتنه خط خودشان را از ضدانقلاب جدا نکردند و وقتی خیابان‌های تهران به آشوب کشیده شد، اسرائیل و آمریکا از آشوبگران حمایت کرده و آن‌ها سکوت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در سخنانی با اشاره به حماسه ماندگار نهم دی اظهار کرد: نهم دیماه روزی بود که ید قدرت الهی در این کشور ظهور کرد و عنایت الهی بر این امت بار دیگر سرایز شد.

وی افزود: این بیان مقام معظم رهبری است که در باب نهم دی فرمودند “حماسه نهم دی اراده هیچکس نبوده که مسئولین بنشینند و برنامه ریزی کنند حتی اشاره می‌کنند که برنامه ما هم نبود، کار خدا بود”.

معاون سابق پارلمانی دولت دهم با تاکید بر اینکه نهم دیماه سیل خروشان مردم در سراسر کشور گردهم آمدند و قدرت بزرگی را بوجود آوردند که با قدرت الهی درآمیخته شد گفت: ملت در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نسبت به گذشته بسیار بالنده‌تر شده‌اند، ایران هم اکنون به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده است. یکی از تحیلگران سیاسی امریکایی می‌گوید، قدرت آمریکا در حال افول است و سه کشور چین، روسیه و ایران قدرتشان در حال صعود است.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی با اشاره به اینکه گاهی در داخل کشور از بس از مشکلات حرف می‌زنیم، جناح‌ها و گروه‌ها به یکدیگر حمله می‌کنند و همگی فراموش می‌کنند که در این میان انقلاب و ملت هستند که آسیب می‌بینند خاطر نشان کرد: همه ما باید فدای انقلاب باشیم امروز دشمن یک نقشه و توطئه‌ای چیده است یک طراحی و فتنه‌گری دارد. این نقشه و طراحی کثیف دشمن است که مردم را نسبت به آینده ناامید کند، اعتماد به نفس ما را از بین برده، مشکلات و مسائل داخلی را بزرگنمایی کرده و در رسانه‌ها بر ناتوانی جمهوری اسلامی بر حل این مسائل تکیه کند.

نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مثال این مورد می‌تواند زلزله کرمانشاه و یا مشکلات اقتصادی و گرانی به وجود آمده باشد که دشمن ‌‌نهایت استفاده را از این موقعیت می‌برد. مشکلات را بزرگ می‌نمایند و ضعف و کاستی‌های داخلی را بصورت وسیعی انتشار می‌دهند. این یکی از ترفندهای عملیات روانی و جنگ نرم است که استکبار جهانی بدنبال پیاده کردن آن در کشورمان است.

‌میرتاج‌الدینی افزود: دشمنان در فضای مجازی و رسانه‌ها سیاه نمایی می‌کنند، چراکه آن‌ها به دنبال ناامیدی ما هستند و دستاورد‌ها و پیشرفت‌های کشورمان را نادیده می‌گیرند.

معاون سابق پارلمانی دولت دهم با تاکید بر اینکه عده‌ای مشکلات اقتصادی را بهانه کرده‌اند، اما مردم ما باید آگاه باشند و با بصیرت نسبت به این مسائل برخورد کنند. تصریح کرد: اینکه بیکاری و گرانی وجود دارد را هم دولت، هم مجلس ما می‌داند، امروز بزرگ‌ترین خدمت برای انقلاب و مردم اینست که برای جوانان کار و اشتغال ایجاد کنیم و قوای مجریه و مقننه باید نسبت به افزایش تولید و اشتغال پایدار تلاش کنند.

وی افزود: بسیجی‌های ما که سوریه را نگه داشته‌اند، عراق را نگه داشتند، منافقین، ضدانقلاب، سلطنت طلب‌ها و معاندین انقلاب و دشمنان خارجی بدانند که آن‌ها نمی‌گذارند که شما میدان دار خیابان‌های ایران باشید. مردم عزیز ایران می‌دانند که مشکلات اقتصادی با تظاهرات حل نمی‌شود، با برنامه ریزی با امنیت و با تلاش پیش می‌رود.

حجت الاسلام میرتاج‌الدینی با بیان اینکه برخی در فتنه ۸۸ انتخابات را بهانه کرده بودند و اصل نظام را نشانه گرفتند، خاطرنشان کرد: عده‌ای برای حصر سران فتنه اشک نریزند، این رافت جمهوری اسلامی است که آن‌ها را در خانه‌هایشان نگه داشته است و محدودند که دوباره فتنه‌ای ایجاد نکنند.

نماینده اداور مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سران فتنه خط خودشان را از ضدانقلاب جدا نکردند و وقتی خیابان‌های تهران به آشوب کشیده شد، اسرائیل و آمریکا از آشوبگران حمایت کرده و آن‌ها سکوت کردند افزود: بالاخره در روز نهم دی‌ماه مردم ولایتمدار ایران، سرنوشت خود و نظام را رقم زدند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای همیشه بیمه کردند.

 

منبع:/

تبریز بیدار

Print Friendly